02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

جرثقیل سقفی چینی کاتو KATO

جرثقیل سقفی چینی کاتو KATO

برند کاتو KATO چین تولید کننده انواع جرثقیل سقفی و ادوات لیفتینگ در انواع مختلف می باشد. جرثقیل سقفی کاتو KATO دارای استاندارد های ISO و CE اتحادیه اروپا می باشد و محصولات این برند در حال حاضر در بیش از 37 کشور دنیا مورد مصرف قرار می گیرد. جرثقیل سقفی از نوع زنجیری کاتو با زنجیر های 3.5 و 6 متری بصورت دو کاره و چهار کاره همراه با ترولی سقفی قابل عرضه می باشد. این محصول کاربرد عمومی و کارگاهی داشته و برای لیفتینگ بار از 200 کیلوگرم الی 10 تن تولید شده است.

جرثقیل سقفی کاتو KATO دارای موتور الکتریکی بسیار قدرتمند بوده و از یک گیربکس برای تبدیل سرعت موتور به گشتاور استفاده می کند. بلوک فلزی نگهدارنده اجزای اصلی جرثقیل سقفی کاتو از آلیاژ های آلومینیومی با استحکام بسیار بالا و سبک تولید شده است. آلیاژ های فولادی بکار گرفته شده در تولید اجزا و دنده های درگیر جرثقیل سقفی کاتو دارای سختی و تنسایل بسیار بالایی بوده و از این رو سرعت سایش اجزا و قطعات در آن به کندی صورت گرفته و این جرثقیل سقفی دارای طول عمر بسیار بالایی است.

جرثقیل های برقی سقفی 4 کاره کاتو KATO چین دارای ترولی های برقی بوده و قابلیت عملکرد و اتصال بر روی ریل های سقفی را دارند. دسته راهنما و کنترل این جرثقیل زنجیری دارای دو دکمه یکی برای کنترل لیفتینگ عمودی بار و دیگری برای حرکت کالسکه یا ترولی بر روی ریل های سقفی است. زنجیر فولادی اتصالی این جرثقیل زنجیری از گرید های بالای فولاد و اغلب در گرید G80 مورد استفاده قرار گرفته است. سایز این زنجیر برای ظرفیت لیفتینگ 1 تن برابر 8 میلیمتر و برای ظرفیت 2 تن 10 میلیمتر است. زنجیر بار اتصالی جرثقیل سقفی برقی کاتو به رنگ مشکی تیره که بصورت فسفاته برای داشتن مقاومت زنگ زدگی بالاتر در آمده است عرضه می شود.

جرثقیل برقی تک فاز زنجیری کاتو KATO

جرثقیل برقی با توجه به تنش های کششی بالایی که به آن وارد می شود اغلب بصورت سه فاز تولید می شود. اغلب نمونه های جرثقیل های سقفی برقی زنجیری و سیم بکسلی موجود در بازار که با برند های کیتو، دماگ، وکتو و ... عرضه می شوند از نوع سه فاز هستند. برند کاتو KATO چین از محدود برند های تولید کننده جرثقیل تک فاز برقی محسوب می شود. این جرثقیل های برقی تا تناژ 5 تن نیز تولید می شوند و با برق شهری 220 ولت نیز کار می کنند. قابلیت اتصال این جرثقیل های تک فاز حتی به برق خروجی ژنراتور ها نیز وجود دارد.

جرثقیل تک فاز برقی از نظر ظاهری دارای الکتروموتور بزرگتری در تناژ برابر نسبت به نمونه های سه فاز است. در واقع کاهش ولتاژ ورودی به جرثقیل تک فاز می بایست توسط موتور الکتریکی جبران گردد و از این رو سیم پیچ این الکتروموتور ها بزرگ تر هستند. علاوه بر سیم پیچ، جرثقیل تک فاز دارای کیربکسی است که بصورت خشک کار می کند حال آنکه گیربکس جرثقیل های سه فاز در روفن کار کرده و صدای کمتری تولید می کند.

جرثقیل برقی زنجیری دو سرعته کاتو

جرثقیل های برقی از نوع زنجیری دارای سرعت لیفتینگ اغلب در بازه 1.2 الی 1.5 متر در دقیقه هستند. این سرعت هر چند برای فرایند لیفتینگ بار مساعد می باشد اما در برخی از کاربری های صنعتی پس از لیفتینگ و جابجایی افقی بار قصد قرار دادن قطعه ای در موقعیت بسیار دقیق وجود دارد. در این سرعت بالا عملا دقت لازم برای جایگذاری دقیق بار وجود ندارد و در این شرایط است که از جرثقیل دو سرعته استفاده می شود.

جرثقیل برقی دو سرعته در سرعت بالا در واقع با سرعتی برابر با جرثقیل های تک سرعته و یا اندکی تند تر عمل می کند. این سرعت پایین عملکرد جرثقیل برقی دو سرعته است که کارایی اصلی آن را در پی دارد. در واقع سرعت کند این جرثقیل سقفی بسیار کند بوده و این امکان را برای اوپراتور فراهم می کند تا بصورت دقیق به جایگذاری قطعات بپردازد. جرثقیل برقی دو سرعته اغلب دارای یک اینورتر برای تبدیل سرعت می باشد و دکمه هدایتگر سرعت آن بصورت دو پله می باشد. جرثقیل دو سرعته برقی کاتو با زنجیر 6 متری و تا تناژ 10 تن نیز قابل عرضه می باشد. در قیاس به جرثقیل های دو سرعته برند های معتبر ژاپنی مانند برند الفانت Elephant قیمت و خدمات پس از فروش جرثقیل دو سرعته کاتو مناسب تر می باشد. همچنین قطعات یدکی اصلی این برند توسط گروه بازرگانی ویکی لیفت در ایران وارد شده و خدمات پس از فروش و سرویس این جرثقیل ها نیز به سادگی انجام می گیرد.

TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد