02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310
سرویس اخوان

تحویل ماشین های لیفتینگ بار بسته به اینکه نو باشند و یا کارکرده متفاوت می باشد. انواع جرثقیل های دستی و برقی ن با برند های معتبر مانند کیتو و ویتال اصلی همراه با سرتیفیکت عرضه می گردند. نمونه های چینی در صورتیکه با برند های شناخته شده تولید چین و با استاندارد CE تولید شده باشند نیز دارای سرتیفیکت تولید کننده هستند. علاوه بر ماشین آلات صنعتی لیفتینگ اتصالات مانند سیم بکسل، زنجیر و اتصالات لیفتینگ نیز قابلیت تحویل همراه با سرتیفیکت را دارند.

کلیه ماشین آلات و ادوات لیفتینگ در زمره ابزار های حساس با امنیت بالا تلقی می شوند و از این رو برند های معتبر تولید کننده این ماشین آلات به عرضه محصولات همراه با سرتیفیکت می پردازند. از برند های معتبر تولید کننده سیم بکسل می توان به برند کیس وایر کره و گوستاولف آلمان اشاره نمود که همراه با سرتیفیکت عرضه می شوند. از برند های شناخته شده تولید کننده اتصالات لیفتینگ می توان به برند گرین پین Green Pin هلند و یا کروزبی Crusby آمریکا اشاره نمود که محصولات این شرکت ها نیز با سرتیفیکت عرضه می شوند.

گارنتی جرثقیل های برقی

شرایط کاری و میزان باری که توسط ادوات لیفتینگ حمل می شود در طول عمر کاری این ماشین آلات صنعتی نقشی موثر دارد. برخی از ماشین آلات مانند جرثقیل های برقی به صورت سه شیفت کار می کنند که عملکرد دائمی آنها تنها توسط برخی برند های شناخته شده و گران قیمت مانند کیتو KITO ژاپن تضمین می شود. از این رو با توجه به میزان وزنی که ماشین آلات لیفتینگ می کنند طول عمر کاری آنها متفاوت بوده و گارانتی جرثقیل سقفی صرفا و عملا به مفهوم تعیین طول عمر مشخص کاری برای این ابزار آلات صنعتی نبوده و صرفا تاییدی بر اصل بودن کالا می باشد.

در میان ادوات لیفتینگ تنها مگنت صنعتی می باشد که به سبب عدم اتصال مستقیم بار در لیفتینگ گارانتی مصرفی داشته و در صورتیکه بار مورد لیفت بالاتر از توان لیفتینگ مگنت باشد عملا اتصالی صورت نگرفته و آسیبی به مگنت وارد نمی شود.
TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد