02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

درباره ویکی لیفت

گروه صنعتی ویکی لیفت وارد کننده و عرضه کننده انواع ابزار آلات و ادوات لیفتینگ در ایران می باشد. این گروه صنعتی متشکل از تکنسین ها، تعمیر کاران و مهندسین خبره آماده ارائه مشاوره فنی خرید، نصب؛ تعمیر و عیب یابی انواع ماشین آلات صنعتی لیفتینگ بار شامل انواع جرثقیل های سقفی برقی و دستی، انواع مگنت صنعتی، انواع وینچ ها و بالا بر ها، انواع بالانسر و پولیفت می باشد.

گروه صنعتی ویکی لیفت فعالیت خود را از سال 1379 بصورت رسمی آغاز نموده و دارای کارگاه فنی جهت تعمیرات و سرویس انواع جرثقیل های سقفی برقی و دستی می باشد. واردات و عرضه انواع ماشین آلات لیفتینگ بار شامل جرثقیل های سقفی تک فاز و سه فاز، انواع وینچ و بالانسر در تناژ مختلف و با برند های مختلف صورت می پذیرد.

خدمات و سرویس های ویکی لیفت

با توجه به بالا بودن نسبی ادوات لیفتینگ خدماتی مانند سرویس و تعمیرات انواع جرثقیل، مگنت، وینچ و بالانسر با استقبال بیشتری نسبت به گذشته مواجه شده است. گروه صنعتی ویکی لیفت آماده ارائه خدمات تعمیرات کلیه ماشین آلات لیفتینگ بار با ارائه یک ارزیابی دقیق و براورد قیمت با توجه به مشکلات می باشد. تعویض قطعات ماشین آلات با قطعات اصلی در صورت نیاز و تعمیر در صورت امکان بازیابی قطعات توسط این مجموعه انجام می گیرد.

علاوه بر ماشین آلات لیفتینگ بار گروه صنعتی ویکی لیفت در امر واردات و عرضه انواع سیم بکسل های فولادی و استیل، انواع زنجیر های بار برداری و تسمه های حمل بار از نوع تحت و گرد فعالیت دارد. عرضه کلیه اتصالات سیم بکسل و زنجیر شامل انواع قلاب، شگل، مهارکش و بست بکسل در سایز ها و برند های مختلف انجام می شود.TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد