02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

ادوات و ماشین آلات لیفتینگ بار با توجه به تکنولوژی بالایی که در تولید آنها بکار گرفته شده است اغلب دارای قیمت بالایی هستند. البته قیمت تجهیزات لیفتینگ تا اندازه زیادی تابع برند و کشور تولید کننده نیز می باشد. بعنوان مثال جرثقیل سقفی کیتو KITO ژاپن در تناژ برابر گاهی تا چند برابر گران قیمت تر از نمونه های مشابه چینی می باشد. از این روست که جز در موارد خاص شرایط پرداخت جهت خرید انواع جرثقیل، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ بار نقدی می باشد.

محصولات با برند های اصلی در زمان فروش همراه با سرتیفیکت عرضه می شوند. جرثقیل برقی کیتو KITO اصلی ژاپن، جرثقیل دستی ویتال vital اصلی ژاپن و حتی برند های شناخته شده چینی مانند WKTO, LIFT HAND و جرثقیل تک فاز KATO نیز همراه با سرتیفیکت عرضه شده و پرداخت آنها نقدی خواهد بود. با توجه به اینکه طول عمر ادوات لیفتینگ به میزان باری که حمل می کنند بستگی دارد سرتیفیکت محصول تاییدی بر اصل بودن برند و کشور تولید کننده محصول بوده و مشخص کننده طول عمر کاری این ادوات و ماشین آلات لیفتینگ بار محسوب نمی شود.

در مورد محصولات کارکرده و دست دوم مانند جرثقیل های سقفی کار کرده از نوع دستی و برقی گارنتی رسمی وجود نداشته اما با توجه به این نکته که ویکی لیفت یک گروه فنی و تخصصی در زمینه ادوات لیفتینگ می باشد که به واردات اتصالات و اجزای جرثقیل ها برای تعویض و تعمیر نیز می پردازد اغلب این محصولات همراه با ضمانت عرضه می شوند.

پرداخت هزینه تعمیرات جرثقیل های سقفی

هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر جرثقیل های برقی سقفی و دیگر ادوات لیفتینگ بار پس از بازبینی ماشین از نزدیک مشخص می شود. با توجه به اینکه اصل ماشین طی فرایند تعمیر در کارگاه ویکی لیفت باقی می ماند کلیه هزینه های مربوط به سرویس و تعمیرات ماشین آلات لیفتینگ بار پس از سرئیس کامل و قبل از تحویل دریافت می شود.TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد