02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

ادوات لیفتینگ بار برای لیفتینگ تا تناژ 35 تن در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. انواع ماشین های لیفتینگ بار شامل انواع جرثقیل های برقی و دستی، انواع پولیفت، مگنت و انواع وینچ ها می باشند. اتصالات لیفتینگ نیز شامل انواع اسلینگ های سیم بکسلی و زنجیری و اتصالاتی چون قلاب و شگل هستند که همگی از آلیاژ های فولادی و وزن بالایی دارند.

تحویل ادوات لیفتینگ بار برای اتصالات مانند سیم بکسل، زنجیر و اتصالات اغلب با وانت بار انجام می گیرد که البته بسته به حجم و وزن می تواند متغیر نیز باشد. امکان تحویل بار به شهرستان نیز وجود دارد که بسته به قیمت کالا و وزن بار تحویل برای بارهای سنگین از طریق وانت و برای بارهای سبک حتی بصورت هوایی نیز میسر می باشد.

آسیب پذیری اجزا و مواشین آلات صنعتی نیز بر روی نحوه تحویل بار موثر است. بعنوان مثال جرثقیل های برقی با توجه به سیستم الکتریکی که دارند دارای حساسیت بالاتری نسبت به جرثقیل دستی هستند. مگنت های صنعتی که برای لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند در دسته ماشین آلات لیفتینگ بار هستند که کمترین میزان حساسیت را در حمل و نقل دارند.

تحویل در محل ادوات لیفتینگ

برخی از ادوات لیفتینگ قابلیت تحویل در محل اتصال را نیز دارند. این نوع تحویل به دو دلیل صورت می پذیرد. اتصال برخی جرثقیل های سقفی برقی نیاز به حضور تکنسین ها برای اتصال صحیح با برق سه فاز بر روی ریل های سقفی و یا دروازه ای برای عملکرد چهار کاره و یا شش کاره دارد که در این صورت تحویل در محل نیز انجام می گیرد. علاوه بر این نمونه های جرثقیل های کار کرده و دست دوم نیز که بدون سرتیفیکت و بصورت تست تحویل می شوند قابلیت تحویل در محل را دارند.TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد