02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

جرثقیل سقفی TXK چین

جرثقیل سقفی TXK چین

برند TXK چین یکی از تولید کنندگان بنام انواع جرثقیل های سقفی از جمله جرثقیل های برقی زنجیری در سطح دنیا می باشد. مجموع کارخانجات تولید TXK دارای مساحتی معادل 56000 متر مربع واقع در استان Jiangsu چین می باشد که با 4 ساعت فاصله از فرودگاه شانگهای قرار گرفته است. هر چند برند TXK بصورت تخصصی در زمینه تولید جرثقیل های برقی شناخته می شود اما در زمینه تولید جرثقیل های دستی زنجیری نیز فعالیت دارد. جرثقیل های سقفی TXK در صنایع مختلفی از جمله قالبسازی، ماشین سازی، حمل و نقل و لوجستیک، راه آهن، کشتی سازی و پل سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

تنوع محصولات TXK

یکی از افتخارات برند TXK تولید ادوات لیفتینگ در رینج وسیعی از محصولات با آپشن های متنوع می باشد. بر خلاف جرثقیل های سقفی تولیدی توسط بسیاری از برند ها ارتفاع لیفتینگ محصولات TXK از 3 متر الی 30 متر یعنی در محدوده 3M, 6M, 9M, 12M, 18M, 24M, 30M قابل تغییر می باشد. علاوه بر این بر حسب کاربری در صنایع مختلف سرعت عملکرد جرثقیل سقفی TXK بسیار متوع بوده و بصورت تک سرعته و دو سرعته تولید می شود. در حالی که سرعت اغلب جرثقیل های برقی TXK حدود 8 متر در دقیقه می باشد محصولات با تنوع مختلف و با سرعت هایی در رینج 8M/MIN, 8/0.8M/MIN, 7M/MIN, 7/0.7M/MIN قابل تنظیم و کاربری هستند.

از دیگر محصولات برند چینی TXK مگنت های صنعتی برای لیفتینگ ورق های فلزی هستند. این مگنت ها مجهز به یک اهرم دستی که در دو حالت + و - قرار می گیرد هستند که حرکت اهرم در یک سمت به جذب مگنت و در سمت مقابل به جدا شدن مگنت از بار می انجامد. مگنت TXK دارای تعداد بالایی آهنربا در داخل می باشد که برخی از آنها بصورت ثابت و فیکس در داخل بلوک مگنت قرار گرفته و برخی دیگر همراه با اهرم دستی حرکت می کنند. برای لیفتینگ بار از جنس فلزی مگنت شو با ضخامت مناسب و سطحی صاف مگنت ها انتخاب بهتری از جرثقیل های برقی و دستی در لیفتینگ محسوب می شوند.

جرثقیل های برقی TXK در محدوده ظرفیت وزنی از 0.5 تن الی 5 تن بصورت زنجیری ساده و در ظرفیت 0.5 تن الی 7.5 تن بصورت ارتفاع کوتاه یا low headroom تولید می شوند که کاربری آنها در اتصالات بر روی ریل های سقفی و یا قلاب های سقفی با سقف های کم ارتفاع می باشد. جرثقیل های سقفی برقی TXK نسبت به برند های دیگر قابلیت کاربری در شرایط محیطی سخت تر مانند محیط هایی در مجاورت آب و گاز های شیمیایی و یا محیط های دریایی را دارند. محصولات TXK چین دارای رینج گسترده ای از استاندارد های سیستمی مانند ISO استاندارد های ایمنی مانند CE و استاندارد های کیفی مانند SGS می باشد.

جرثقیل سقفی سیم بکسلی TXK

جرثقیل سقفی برقی از نوع سیم بکسلی TXK در ظرفیت های ورنی مختلف شامل 0.5، 1، 2، 3 و 5 تن تولید می شود و دارای حداقل ارتفاع لیفتینگ 6 متر برای ظرفیت 0.5 تن و حداکثر ارتفاع لیفتینگ 30 متر برای ظرفیت 5 تن موجود می باشد. سرعت لیفتینگ بار برای این جرثقیل برقی سیم بکسلی در تمامی ظرفیت ها برابر 8 متر در دقیقه است. سایز سیم بکسل اتصالی که از گرید های بالای فولادی با ساختار 6 استرندی تولید می شود برای کمترین ظرفیت 5 میلیمتر و برای بالاترین ظرفیت یعنی 5 تن 14 میلیمتر انتخاب شده است.

این جرثقیل های برقی سیم بکسلی TXK بصورت سه فاز با برق 380 ولت و با فرکانس 50 هرتز کار می کنند. سرعت دورانی الکتروموتور اتصالی این جرثقیل سقفی برای تمام ظرفیت های وزنی 1380 دور در دقیقه rev/min می باشد. سایز ریل های سقفی (تیر آهن) برای ظرفیت های مختلف بارگیری از این جرثقیل سیم بکسلی متفاوت و ایده آل ترین سایز 28a-63c مشخص شده است.

TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد