02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

جرثقیل سقفی کیتو KITO

جرثقیل سقفی کیتو KITO

برند ژاپنی کیتو KITO یکی از معتبر ترین تولید کنندگان جرثقیل های سقفی و ادوات لیفتینگ در دنیا محسوب می شود. محصولات کیتو در انواع جرثقیل های سقفی برقی و دستی از نوع زنجیری و اتصالات لیفتینگ و با استاندارد های معتبر جهانی از جمله استاندارد CE اتحادیه اروپا به جهان عرضه می شود. اغلب جرثقیل های سقفی محصول کیتو KITO دارای ضریب امنیتی حداقل 2:1 می باشند. این ضریب امنیتی بدین معناست که محصولات برند ژاپنی کیتو پیش از عرضه به بازار با توان وزنی 2 برابر ظرفیت وزنی اسمی خود مورد تست قرار می گیرند. مشخصات کیفی جرثقیل سقفی کیتو به اندازه ای است که محصولات آن قابلیت کاربری به صورت سه شیفت را در کارخانجات و کارگاه های صنعتی دارند.

استفاده از آلیاژ های بسیار مستحکم فلزی مانند آلیاژ فولادی SUJ2 که دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی است در فراوری فلزات بکار رفته در دنده ها و اجزای بلوک جرثقیل سقفی یکی از مهمترین فاکتور های کیفی محصولات کیتو ژاپن محسوب می شود. این آلیاژ ویژه فولادی که تنسایل مقاومتی بالای 1600 نیوتن بر میلیمتر مربع را دارد میزان سایش سطحی دنده ها را که از مهمترین عوامل کاهش طول عمر جرثقیل سقفی است در لیفتینگ بار های سنگین به حداقل می رساند.

جرثقیل سقفی کیتو مجهز به زنجیر های فولادی با تنسایل مقاومت کششی بسیار بالا و بصورت آبکاری می باشد. بلوک های این جرثقیل های سقفی از آلیاژ های ویژه آلومینیومی تولید شده اند که با وجود وزن سبک دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه هستند. علاوه بر این الکتروموتور و سیستم برقی اتصالی به این جرثقیل های سقفی برقی بسیار قدرتمند و با طول عمر بسیار بالایی تولید شده اند. دارا بودن سیستم ترمز خودکار از دیگر مشخصات کیفی جرثقیل های برقی سقفی کیتو KITO ژاپن محسوب می شود.

تاریخچه برند کیتو KITO

گروه صنعتی کیتو KITO فعالیت خود را از سال 1932 در شهر توکیو ژاپن آغاز نمود. اولین نمونه ها از جرثقیل سقفی برقی از نوع زنجیری کیتو زمانی وارد بازار شد که کشور ژاپن دوران نا آرامی های پس از جنگ را سپری می کرد. با بهبود شرایط در ژاپن و آغاز دوران ماشینی و الکتریکی شدن تجهیزات صنعتی بازار جهانی برای محصولات کیتو گسترش و این برند تولید کننده جرثقیل های سقفی و ادوات لیفتینگ به یک برند جهانی تبدیل شد.

با وجود شرایط حباب اقتصادی در دهه های 50 و 60 میلادی برند کیتو روندی رو به رشد را با پیشبرد اهداف خود در جهت کاهش ابعاد و وزن جرثقیل های سقفی، افزایش امنیت و طول عمر برداشت. تعهد برند کیتو به کیفیت محصولات پیش زمینه ای برای تولید جرثقیل های سقفی در انواع مختلف با قابلیت های مختلف و متناسب با کارایی های مختلف می باشد.

با فروکش کردن حواشی پس از جنگ جهانی دوم و آغاز همکاری های برند کیتو با کشور آمریکا در سال 1990، فعالیت های جرثقیل های سقفی کیتو در قاره آمریکا نیز گسترش پیدا نمود. امروزه برند کیتو ژاپن دارای سهم 60% از بازار کشور ژاپن در تولید جرثقیل های سقفی و ادوات لیفتینگ و سهمی 40% از بازار آمریکا می باشد که مهری تایید بر قابلیت های کیفی محصولات این برند آسیایی می باشد.

تنوع محصولات کیتو

از زمان آغاز به فعالیت برند کیتو در سال 1932، این برند همواره از پیشگامان تولید ابزار آلات دستی و برقی در لیفتینگ و حمل بار محسوب می شود. محصولات و جرثقیل های سقفی کیتو در رینج های مختلفی از جرثقیل های برقی و دستی از نوع زنجیری و سیم بکسلی گرفته تا انواع پولیفت ها و ترولی های سقفی. از پر کاربرد ترین نوع جرثقیل های سقفی تولیدی کیتو می توان به جرثقیل های برقی دو سرعته و تک سرعته اشاره نمود که بصورت چهار کاره مورد استفاده قرار می گیرند و در تاژ 1 الی 10 تن تولید می شوند. در زیر به معرفی مهمترین محصولات برند کیتو می پردازیم.

قیمت خرید جرثقیل سقفی کیتو KITO ژاپن بسیار بالاتر و در مواردی حتی تا چند برابر قیمت نمونه ها و برند های مشابه بالاخص برند های چینی است. این تفاوت قیمت به سبب مجهز بودن جرثقیل کستو به یک موتور الکتریکی قدرتمند، گیربکس قدرتمند و اجزای بسیار ماندگار است که امنیت و طول عمر را در کاربری های صنعتی تضمین می کند.

TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد