02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

خدمات پس از فروش جرثقیل برقی | ویکی لیفت

جرثقیل های برقی وارداتی در ایران هم در نوع زنجیری و هم در نوع سیم بکسلی بصورت نو و کارکرده عرضه می شوند. جرثقیل های برقی نو که در ایران یافت می شوند یا محصولی از کشور ژاپن هستند مانند محصولات کیتو KITO که دارای قیمت بسیار بالا و البته کیفیت و طول عمر بسیار بالایی هستند و یا به صورت کار کرده استوک و سرویس شده به بازار عرضه می شوند. نمونه جرثقیل های برقی نو چه ژاپنی باشند و چه چینی اغلب هوراه با ضمانت و سرتیفیکت به سبب حساس بودن و امنیتی بودن کاربری این ماشین صتغای استفاده می شوند. هر چند نمونه های برند های چینی جرثقیل برقی که امروزه در بازار یافت می شوند مانند WKTO, Lift Hand و KATO نیز دارای کیفیت مناسبی هستند اما در صورتیکه از جرثقیل های برقی در کارگاه ها بصورت دو شیفت کار می شود پیشنها به استفاده از برند های معتبر تر مانند جرثقیل برقی کیتو ژاپن است.

نمونه های جرثقیل های تک فاز

در صورتیکه دسترسی به برق شهری داشته اما به برق سه فاز صنعتی دسترسی ندارید می توانید در کاربری های صنعتی از جرثقیل های سقفی دستی از نوع زنجیری استفاده کنید که تا ظرفیت 25 تن نیز تولید می شوند. اما وجود جریان برق شهری 220 ولت برای راه اندازی و استفاده از جرثقیل های تک فاز نیز کفایت می کند. این جرثقیل ها بصورت بسیار محدودی در ایران تا ظرفیت لیفتینگ 5 تن وارد می شوند. نمونه هایی از جرثقیل های تک فاز ژاپنی مانند کیتو KITO نیز در ایران وجود دارند که البته قیمت بسیار بالایی دارند. برند جرثقیل تک فاز برقی چینی موجود در ایران KATO می باشد که توسط گروه صنعتی ویکی لیفت در ایران وارد و عرضه می شود. این جرثقیل های برقی حتی قابلیت کارکرد با ژنراتور های برق را نیز داشته و دارای زنجیر بار فولادی به طول 6 متر هستند. این نوع جرثقیل ها نیز دارای خدمات پس از فروش و ضمانت هستند و بصورت دو کاره همراه با قلاب سقفی عرضه می شوند.

خدمات و ضمانت جرثقیل های کارکرده

نمونه های کارکرده از جرثقیل های سقفی فاقد سرتیفیکت هستند. این نمونه از جرثقیل ها اغلب با برند هایس معتبری چون KITO و دماگ DEMAG قابل عرضه هستند و معمولا در تناژ 400 کیلوگرم الی 5 تن بصورت زنجیری و حتی تا 60 تن بصورت سیم بکسلی نیز یافت می شوند. تحویل نمونه های جرثقیل های برقی کارکرده بصورت تست در محل انجام می گیرد.

TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد