02155416424
09124013731
اتصالات زنجیر و سیم بکسلاتصالات زنجیر و سیم بکسل
ادوات لیفت و کششادوات لیفت و کشش
اتصالات جرثقیل سقفیاتصالات جرثقیل سقفی
جرثقیل دستیجرثقیل دستی
جرثقیل برقیجرثقیل برقی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155416424 | 091240137310

جرثقیل سقفی ویتال ژاپن VITAL

جرثقیل سقفی ویتال ژاپن VITAL

برند ویتال VITAL ژاپن بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده جرثقیل های سقفی دستی در دنیا می باشد. جرثقیل سقفی دستی ویتال از نوع زنجیری و از 1 الی 25 تن تولید می شود. جرثقیل سقفی از نوع دستی ویتال اغلب بصورت 2 کاره و تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار تولید می شود و در قسمت بالایی دارای قلاب سقفی می باشد. محصولات برند ویتال دارای استاندارد های معتبر جهانی از جمله استاندارد های ایزو و استاندارد CE بوده و بخش بزرگی از بازار های ژاپن، آمریکا، اروپا و آسیا را پوشش می دهد.

برند ویتال VITAL ژاپن فعالیت خود را در زمینه تولید جرثقیل سقفی و ادوات لیفتینگ دستی از سال 1933 آغاز نموده است. دفتر مرکزی این برند شناخته شده در شهر Osaka ژاپن واقع شده است و دارای چندین مرکز تولید و کارخانجات متعددی در کشور ژاپن می باشد. محصولات برند ویتال ژاپن به سبب قابلیت های کیفی و طول عمر بالا به تدریج در بازار ژاپن گسترش پیدا کرده و در طی جنگ جهانی دوم با بالا رفتن تکنولوژی تولید و قابلیت های فراوری فولاد با تنسایل و مقاومت سایشی بالا کیفیت جرثقیل های دستی ویتال به تدریج بهبود پیدا نمودند. در طی جنگ جهانی دوم و همزمان با هم پیمانی ژاپن با آلمان نازی بسیاری از محصولات ویتال در صنایع نظامی کشور ژاپن و همچنین بصورت هم ردیف با برند دماگ DEMAG آلمان در شرایط سخت جنگی بالاخص در مناطق باز که دسترسی به الکتریسیته وجود نداشت مورد استفاده قرار گرفتند.

تنوع محصولات ویتال VITAL

برند ویتال بصورت تخصصی و تنها به تولید تجهیزات دستی لیفتینگ بار می پردازد. قابلیت های بالا و تکنولوژی برتر کشور ژاپن در فراوری فولاد در گرید SUJ2 که دارای تنسایل مقاومت کششی بسیار بالایی می باشد و سختی بسیار بالایی را در برابر تنش های اصطکاکی از خود ناشن می دهد سبب می شود که دنده ها و اجزای داخلی بلوک جرثقیل دستی زنجیری ویتال دارای طول عمر کاری بسیار بالایی تحت تنش های شدید سایشی داشته باشند.

ادوات لیفتینگ تولیدی برند ویتال بصورت تک به تک پیش از عرضه به بازار مورد تست قرار می گیرند و در تولید این محصولات از ضرایب امنیتی بالایی استفاده شده است. جرثقیل دستی و پولیفت ویتال VITAL اصلی ژاپن با ضریب امنیتی 5:2 تولید شده اند. بدین معنا که در مرحله تست این محصولات تا 2.5 برابر ظرفیت اسمی خود را بصورت آویز تحمل می کنند. محصولات ویتال به قرار زیر هستند.

اغلب جرثقیل های سقفی و پولیفت های تحت نام ویتال در ایران نمونه های طرح هستند. این محصولات به صورت طرح ویتال و توسط کارخانجات چینی تولید شده و پس از ورود به ایران پلاک ویتال به آنها متصل می شود. در کاربری نمونه های جرثقیل های برقی طرح ویتال می بایست دقت شود که حداکثر ظرفیت لیفنینگ آنها با ظرفیت اسمی برابر بوده و ضریب امنیتی 5:2 برای آنها صادق نیست.

TEL : 02155416424
Fax : 02155416424
Email: sales@wikilift.ir
Web: www.wikilift.ir

ادوات لیفتینگ

ویکی لیفت با بیش از دو دهه سابقه در امر واردات و عرضه متعلقات لیفتینگ شامل انواع جرثقیل و بالابر های کارگاهی و ساختمانی، انواع تسمه، پولیفت، مگنت و ادوات لیفتینگ، انواع زنجیر های صنعتی و کلیه اتصالات زنجیر و سیم بکسل آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در اقصی نقاط ایران می باشد.

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد